Álláslehetőség - Irodavezetőt keresünk

Description Image

Dinamikusan fejlődő cégünknél irodavezető kollégát keresünk teljes munkaidőben budapesti munkavégzéssel.

  • Kellően talpraesett vagy ahhoz, hogy egy iroda kisebb-nagyobb ügyeivel foglalkozz?
  • Magabiztosan kommunikálsz akár ismeretlenekkel is?
  • Szívesen csatlakoznál a Develery csapatához?

Akkor ezt a pozíciót Neked találták ki!

  • Feladatok

    • az iroda operatív működésének biztosítása
    • irodai eszközök és napi ellátmány beszerzése, nyomon követése és átvétele
    • vendégek fogadása
    • postai ügyintézés
    • üzleti utak, céges események teljes körű szervezése
    • egyéb adminisztratív feladatok, például az irodai könyvtár adminisztrációja
  • Elvárások

    • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
    • kommunikációképes angol nyelvtudás
    • irodai szoftverek magabiztos használata (Word, Excel, Power Point)
    • B kategóriás vezetői engedély és magabiztos vezetési gyakorlat Budapesten
    • önálló, megbízható, magabiztos, dinamikus, talpraesett, kedves, nyitott személyiség
    • pontos munkavégzés, lendületes, proaktív hozzáállás, jó problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • Előnyt jelent

    • felsőfokú végzettség (vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok)
    • könyvelésben, HR-ben vagy marketingben szerzett tapasztalat vagy tanulmányok
  • Amit nyújtunk

    • hosszútávú munkalehetőség (egy több, mint 10 éve működő stabil cégnél)
    • kellemes munkakörnyezet az irodában
    • fiatalos, jó csapat, versenyképes fizetés

Ha felkeltettük az érdeklődésed és szeretnél jelentkezni, kérjük küldd el e-mailben az önéletrajzod a karrier@develery.com címre.

Kapcsolat

Ügyfélszolgálatunk hétköznapokon reggel 9 és délután 6 óra között áll rendelkezésre.

  • Cím: Office Campus Irodaház, 1097 Budapest, Gubacsi út 6/B. A épület, 2. emelet.
  • E-mail: support (kukac) develery.com
  • Skype: develery